Kadra

DYREKTOR

Anna Bartnicka

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku w zakresie Zarządzania Oświatą. Od chwili założenia Punktu Przedszkolnego Lisa Rudosława w 2017 roku codziennie staram się tworzyć dla swoich podopiecznych jak i wspaniałej kadry miejsce, w którym nie zapomina się o kreatywności i nieustannym rozwoju. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Potencjał drzemiący w dzieciach od zawsze był dla mnie inspiracją, natomiast ich ciekawość świata przyrody stała się dodatkowym motywatorem do utworzenia placówki przedszkolnej, w której będziemy stawiali na wychowanie w ekologicznym duchu, w zgodzie z przyrodą, w trosce o zdrowie i oczywiście w przyjaźni z naszymi małymi odkrywcami tajników natury.

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Anna Witkowska

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku nauczycielskim oraz studia podyplomowe w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej, na Wydziale Nauk Społecznych – w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie ukształtowanego człowieka, stanowi dla mnie odpowiedzialność i wyzwanie, ale też największe podziękowanie. Moim priorytetem w pracy z dziećmi jest indywidualizacja, kreatywność oraz szacunek do drugiego człowieka. Interesuję się psychologią poznawczo-behawioralną, która skupia się na zrozumieniu i rozwiązywaniu problemu w oparciu o związek między myślami, emocjami a zachowaniem.

-

POMOC NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Katarzyna Wasilewska

Jestem osobą obdarzoną wyjątkowym poczuciem humoru i radością życia. Ponadto uważam się za osobę sumienną, obowiązkową i konsekwentną. Jako zwolenniczka szacunku i wzajemnej tolerancji, sądzę, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego – odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości. Uwielbiam dzieci za ich szczerość, otwartość i chęć poznawania świata. Jako pomoc nauczyciela dbam, aby przedszkole było miejscem, w którym wszystkie dzieci odnajdują harmonię, radość i poczucie bezpieczeństwa, aby rodzice byli spokojni o dobro swoich pociech. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, dzięki czemu nabrałam doświadczenia w opiece nad najmłodszymi. Posiadam ukończony kurs rodzica zastępczego „PRIDE” oraz kilkuletnie doświadczenie pracy z dziećmi w Wielkiej Brytanii.

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Izabela Brzozowska

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Filologia Angielska, specjalność nauczycielska. W trakcie studiów rozpoczęłam przygodę z nauczaniem języka angielskiego dzieci przedszkolnych i pokochałam tę pracę. Obecnie pracuję w szkole językowej „Angielski dla Malucha” i prowadzę zajęcia w żłobkach oraz przedszkolach na terenie Trójmiasta. Praca z najmłodszymi choć wymaga dużo energii, daje mi ogrom satysfakcji. Na zajęciach uczę języka angielskiego między innymi poprzez ruch, zabawę, różnorodne piosenki oraz historyjki, dzięki czemu dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach.

LOGOPEDA

Marta Wojsznis

Jestem logopedą z wykształcenia i zamiłowania. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim, a swoją wiedzę staram się stale poszerzać biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Od zawsze wiedziałam, że moja praca związana będzie z najmłodszymi – uwielbiam ich spontaniczność, prawdziwość i radosne podejście do życia.
Do terapii często wprowadzam elementy zabawy, ponieważ dziecko chętniej uczestniczy w takiej formie zajęć. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.