Kadra

DYREKTOR

Anna Bartnicka

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku w zakresie Zarządzania Oświatą. Od chwili założenia Punktu Przedszkolnego Lisa Rudosława w 2017 roku codziennie staram się tworzyć dla swoich podopiecznych jak i wspaniałej kadry miejsce, w którym nie zapomina się o kreatywności i nieustannym rozwoju. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Potencjał drzemiący w dzieciach od zawsze był dla mnie inspiracją, natomiast ich ciekawość świata przyrody stała się dodatkowym motywatorem do utworzenia placówki przedszkolnej, w której będziemy stawiali na wychowanie w ekologicznym duchu, w zgodzie z przyrodą, w trosce o zdrowie i oczywiście w przyjaźni z naszymi małymi odkrywcami tajników natury.

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Anna Witkowska

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku nauczycielskim oraz studia podyplomowe w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej, na Wydziale Nauk Społecznych – w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję jako pedagog. Wpływ na psychikę i rozwój dziecka, a w efekcie ukształtowanego człowieka, stanowi dla mnie odpowiedzialność i wyzwanie, ale też największe podziękowanie. Moim priorytetem w pracy z dziećmi jest indywidualizacja, kreatywność oraz szacunek do drugiego człowieka. Interesuję się psychologią poznawczo-behawioralną, która skupia się na zrozumieniu i rozwiązywaniu problemu w oparciu o związek między myślami, emocjami a zachowaniem.

-

POMOC NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Beata Narejko

Pracę w przedszkolu podjęłam w oparciu o posiadane doświadczenie w pracy z dziećmi. Kocham dzieci i uwielbiam z nimi spędzać czas – to dzięki nim motywuję się do ciągłego samodoskonalenia, by móc je kształtować oraz wspierać ich rozwój. Wykonywana w przedszkolu praca na stanowisku pomocy nauczyciela daje mi ogromną satysfakcję oraz poczucie bycia potrzebną. Ważne jest dla mnie to, aby każde dziecko w przedszkolu czuło się jak w domu, ponieważ tu spędza zwykle większą część dnia. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, dzięki czemu doskonale wiem, że każdy rodzic oddając swoje dziecko pod opiekę, oddaje swój największy skarb!

LOGOPEDA

Marta Wojsznis

Jestem logopedą z wykształcenia i zamiłowania. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim, a swoją wiedzę staram się stale poszerzać biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Od zawsze wiedziałam, że moja praca związana będzie z najmłodszymi – uwielbiam ich spontaniczność, prawdziwość i radosne podejście do życia.
Do terapii często wprowadzam elementy zabawy, ponieważ dziecko chętniej uczestniczy w takiej formie zajęć. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. 

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Julia Kopras

Jestem studentką Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam już w dzieciństwie, uczęszczając na kursy językowe. Miałam okazję poszerzyć swoją wiedzę w praktyce, podczas wymian szkolnych – w Walii oraz we Włoszech, a także w czasie organizacji międzynarodowych imprez. Pracę z dziećmi pokochałam podczas wolontariatu, prowadząc pokazy pierwszej pomocy w przedszkolach. Przypieczętowanie mojej wiedzy z zakresu języka angielskiego certyfikatem Cambridge English Qualifications pozwoliło na upragnioną pracę z maluchami. Dziecięce uśmiechy dają mi wielką satysfakcję, dlatego urozmaicam naukę języka poprzez różnorodne zabawy i piosenki tak, aby zajęcia przypadły do gustu zarówno młodszym jak i starszym dzieciom.