Kadra

DYREKTOR

Anna Bartnicka

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe na Wydziale Informatyki i Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku w zakresie Zarządzania Oświatą. Od chwili założenia Punktu Przedszkolnego Lisa Rudosława w 2017 roku codziennie staram się tworzyć dla swoich podopiecznych jak i wspaniałej kadry miejsce, w którym nie zapomina się o kreatywności i nieustannym rozwoju. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Potencjał drzemiący w dzieciach od zawsze był dla mnie inspiracją, natomiast ich ciewakość świata przyrody stała się dodatkowym motywatorem do utworzenia placówki przedszkolnej, w której będziemy stawiali na wychowanie w ekologicznym duchu, w zgodnie z przyrodą, w trosce o zdrowie i oczywiście w przyjaźni z naszymi małymi odkrywcami tajników natury.

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO / LOGOPEDA

Katarzyna Kubów-Kulesza

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej Ateneum w Gdańsku, gdzie ukończyłam studia w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z Logopedią, a także Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, w której ukończyłam studia podyplomowe zdobywając tytuł terapeuty SI. Praca z dziećmi jest moja pasją. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk w przedszkolu i szkole oraz w gabinecie logopedycznym, jako opiekunka i animatorka na placach zabaw, jako nauczyciel. Uważam, że do każdego dziecka należy podchodzić indywidualnie, a najlepszą nauką jest zabawa poprzez doświadczenie i poznanie zmysłowe. W pracy kieruje się słowami Janusza Korczaka: „Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…”.

ASYSTENT NAUCZYCIELA

Anna Kostrzewska

Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji oraz stanowi motywację do ciągłego rozwoju. Ważne jest dla mnie to, aby każde dziecko w przedszkolu czuło się ważne, bezpieczne i cieszyło się ze wspólnego spędzania czasu w miejscu, które jest przecież drugim domem. Jako wychowawca stawiam na empatię i kreatywność. Jestem pasjonatką wyzwań związanych z budowaniem pozytywnych relacji i ciepłej atmosfery wśród swoich podopiecznych. Istotne jest dla mnie także rozbudzanie w dziecku i kształtowanie postaw prospołecznych, wspieranie jego rozwoju emocjonalnego i kulturalnego, jak również nauka samodzielności oraz współpracy opartej na wzajemnym rozumieniu swoich potrzeb.

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Joanna Pietrzak

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalizacją nauczycielską. Praktyki pedagogiczne odbyte w szkołach podstawowych oraz praca w szkole językowej pozwoliły mi zdobyć cenne doświadczenie w edukacji dzieci. W nauczaniu ważne jest dla mnie nie tylko przekazanie wiedzy, ale też uśmiech i dobre samopoczucie, dlatego podczas zajęć łączę muzykę i śpiew z grami i zabawami w języku angielskim.